Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownik Stokrotki: Karzą nas nawet za brak "dzień dobry

Utworzony przez kkkkkkkkkk, 23 kwietnia 2014 r. o 13:42 Powrót do artykułu
Tak kasjerka ma być miła obsługując klienta.Jednak to nie hest hej wina że na kasie są 2 osoby.Tzw Panowie Prezesi czy inne szychy niech zarudnią wiecej osób ale po co,jak te które są pracują za trzy.Tak jest, ale jak to kiedyś słyszałam że kasjerki nic nie robią tylko siedzą i machają rękoma.To jest podejście.Bzdurne myślenie ludzi którzy nie mają pojęcia o tej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jeżeli pracodawca tzw główny kierownik traktuje żle pracownikow powinien.być usunięty z tego stanowiska bez żadnego upomnienia. To dzięki pracownikom sklep istnienie i za naszą prace wymagamy szacunku.Nie będzie tego bedzie tylko chaos i kadra będzie się zmieniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym zauważyć,że kulturą osobistą powinni się wykazać również klienci,a nie tylko kasjerki i czemu sprzątanie paragonów jest zrzucane właśnie na kasjerki,przeciesz są one rozrzucone przez naszych szanowanych klientów,którzy żądają od pracujących w sklepie tak zwanych standardów i kultury osobistej,a większość robiacych zakupy zapomina tak oczywistego "Dzień dobry,dowodzenia i dziekuje" No i nie zapominajmy,że od klienta też można wymagać pewnych rzeczy ale jak ktoś kiedyś powiedział "klient nasz cham,rusz gówno zacznie śmierdzieć" wiec pracownicy dalej znoszą z cierpliwością wszystko co im przyniesie zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jestesmy kolonią ( Francji,niemiec ,Portugalii, Anglii) jesteśmy niewolnikami ,nie wiemy jak głosować i kogo wybierać,Polaków rdzennych nie ma przy władzy.Polaków wygnali za granicę ,a na ich miejsce Ukraińcy których musimy utrzymywać ,płacić im emerytury,kto śledzi bieżącą politykę to wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA za kazdym razem mowie dzien dobrzy  i zaparaszam ponownie a klient i tak Ci nie odpowie bo jest bucem i chamem a no dodatek  powie szybciej i sapie . tak mnie to wkur..wia robie co moge aby bylo szybko ale jak drugi kasjer jest kjak żółw to nie dam rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy ktos wie jak sie sprawdza zestawienie na miesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w stokrotce zatrudniają bezpośrednio czy przez agencję pracy ? Mam rozmowę w Białymstoku ale słyszałam ze wszystko piękne a później dają ci umowę z agencją ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest w innych stokrotkach z dodatkiem za urlop bo u nas jednej placa grosze drugiej wiecej a innym wcale o co chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj robiłam zakupy w Stokrotce przy ul. Radości w Lublinie. Kasjerka wyjątkowo arogancka i nieuprzejma. Na moją uwagę usłyszałam, że będzie załatwiała tak jak jej będzie odpowiadało tzn. długo i mało kompetentnie. Chyba Stokrotka ma za dużo klientów. Od dzisiaj jednego mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie dajmy sie zwariowac! Za takie marne wynagrodzenie nie warto ... po co? Kasjer ma czas,jest w pracy. Im wolniej pracuje tym mniej sie narobi. Luzik. Logiczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Czy warto handlować z Stokrotką  Czy na czas płacą  info@grenera.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 kasjerki na zmianie i kierownik zmianowy , dziki tłum ludzi wpada regionalny i psioczy , że to nie zrobione tamto nie poukładane , a czemu pani nie dzwoni po kasjerkę , towar wjechał czemu się nikt tym nie zajmuje ????? Trzeba umyć podłogę na sklepie i półki , a poza tym trzeba dotowarować bo pusto . Tylko szkoda , że tłumok nie widzi ile osób na zmianie i nie ma pojęcia jak się pracuje jako szeregowy pracownik . Niech się nie wypowiadają ludzie , którzy nie mieli do czynienia z tym kołchozem ! Nie dość , że zarabia się tam 1200 zł i to przy dobrych wiatrach to jeszcze traktują człowieka jak ścierę do podłogi. Niech cała ''góra'' zejdzie na ''dół'' popracować troszeczkę a potem niech wymyślają mądrzejsze standardy !
 Otóż to czasem nawet 2 osoby zostawaly na zmianie plus kierownik (czyli jedna osoba obsługująca całą zmianę na kasie a druga zajęta obsluga na sklepie dodatkowo reagujaca na kasę) przy czym z czasem liczba pracowników utarła się z przeświadczeniem że skoro raz się udało z dwoma osobami pracować to i następnym razem się uda... Co przechodzi powoli już do normy. Ktoś kto jest na sklepie ma do zrobienia wszystkie palety z towarem aż pot cieknie po tyłku bo jeszcze w międzyczasie kasa, pieczenie buleczek, informowanie klientów co i gdzie leży. Wszystko byłoby piękne gdyby zaczęto traktować pracowników jak ludzi a nie maszyny do coraz większego zysku i zdobywania klienta. Proszę polecam popracować 12h w firmie gdzie masz tylko 15minut przerwy. Pozdrawiam serdecznie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce na ul. Pana Balcera lepiej dobrze sprawdzać ceny... Częste błędy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...